خدمات سازه های فلزی

تهیه و ارائه نقشه های اجرایی و کارگاهی سازه

واحد دفترفنی شرکت بام گستردیبا با بهره گیری از مهندسین مجرب و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته درواحد نقشه کشی و طراحی علاوه بر ارائه نقشه های کارگاهی مورد نیاز پروژه های شرکت اقدام به کنترل مجدد و بهینه سازی نقشه ها از نظرکاهش هزینه ها و بهبود طرح سازه های فلزی می نماید.

تهیه و خرید متریال و مواد اولیه مورد نیاز پروژه

کارشناسان و متخصصین این بخش با آشنایی و اشراف کامل بر تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات فولادی و همچنین با در نظر گرفتن تجربیات ایشان در زمینه خرید اقلام مصرفی همچون ورق‌های فولادی، تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد و الکترود … قادر به تهیه و خرید اقلام مورد نیاز در ساخت و ساز اسکلت‌های فلزی می‌باشند.

ساخت سازه های فولادی

واحد ساخت و تولید سازه های فولادی شرکت با استفاده از توان و ظرفیت بالای کاری بخش تولید خود و با بهره گیری از پیمان کاران با تجربه مورد تایید و آموزش دیده کلیه مراحل برشکاری، مونتاژ، جوشکاری، تمیزکاری، رنگ آمیزی و بسته بندی و ارسال را انجام می دهد.

نصب سازه های فولادی

واحد نصب سازه های فولادی با دریافت قطعات ساخته شده از واحد ساخت و با استفاده از نیروهای فنی با تجربه مورد تایید و آموزش دیده پیمانکاران خود اقدام به نصب و تکمیل مراحل نهایی سازه می نماید.

خدمات شرکت بام گستر دیبا

سقف عرشه فولادی

اسکت فلزی ساختمان, اسکلت فلزی دو طبقه, عرشه فولادی ساختمان, رول فرم ورق ساختمانی, انواع ورق عرشه,متال دک سقف

شرکت بام گستر دیبا , سقف عرشه فولادی, رول فرم ورق, اسکلت فلزی, ورق عرشه, عرشه فولادی, متال دک