خدمات سازه های فلزی

تهیه و ارائه نقشه های اجرایی و کارگاهی سازه

واحد دفترفنی شرکت بام گستردیبا با بهره گیری از مهندسین مجرب و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته درواحد نقشه کشی و طراحی علاوه بر ارائه نقشه های کارگاهی مورد نیاز پروژه های شرکت اقدام به کنترل مجدد و بهینه سازی نقشه ها از نظرکاهش هزینه ها و بهبود طرح سازه های فلزی می نماید.

تهیه و خرید متریال و مواد اولیه مورد نیاز پروژه

کارشناسان و متخصصین این بخش با آشنایی و اشراف کامل بر تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات فولادی و همچنین با در نظر گرفتن تجربیات ایشان در زمینه خرید اقلام مصرفی همچون ورق‌های فولادی، تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد و الکترود … قادر به تهیه و خرید اقلام مورد نیاز در ساخت و ساز اسکلت‌های فلزی می‌باشند.

ساخت سازه های فولادی

واحد ساخت و تولید سازه های فولادی شرکت با استفاده از توان و ظرفیت بالای کاری بخش تولید خود و با بهره گیری از پیمان کاران با تجربه مورد تایید و آموزش دیده کلیه مراحل برشکاری، مونتاژ، جوشکاری، تمیزکاری، رنگ آمیزی و بسته بندی و ارسال را انجام می دهد.

نصب سازه های فولادی

واحد نصب سازه های فولادی با دریافت قطعات ساخته شده از واحد ساخت و با استفاده از نیروهای فنی با تجربه مورد تایید و آموزش دیده پیمانکاران خود اقدام به نصب و تکمیل مراحل نهایی سازه می نماید.

خدمات شرکت بام گستر دیبا

سقف عرشه فولادی